REGISTER











Un mic program al meu, cum pot activa la zona photoshop
#1
Deci, eu doresc să recuperez cu liceul, să iau note mai mari, fiindcă din cauză că tot încerc să învăţ din ce în ce mai bine photoshop, îmi cam pierd din timpul de studiu. Vă voi lăsa un program de care numai voi, designerii, ar trebui să ştiţi.
Programul se va referi doar la timpul meu din timpul liceului, fără vacanţe sau alte cele.
Luni-Vineri: activez pot activa în photoshop între orele 16-19 aproximativ, câteodată, după ora 17..
Sâmbătă: pot să activez de la 12 după-amiaza până pe la ora 17
Duminică: 8-12
Este un program mai complicat deoarece doar în unul dintre pc-urile mele am toate resursele, photoshop cracked etc..când rezolv problema cu pc-ul meu, voi fi mult mai activ,
Bineînţeles că pe forum voi activa peste 5-6 ore pe zi, dar programul e referitor la activitatea în photoshop.
Programul este făcut pentru unele momente când nu pot fi activ.
Vă mulţumesc că mă înţelegeţi. Smile
#2
ok. asteptam
#3
:tc :-j



Powered by MyBB All rights reserved
Developed with for FASTCS 2011 - 2024 FASTCS