REGISTER











Rugaminte !!
#1
Va rog daca cineva face cerere designer sa nu mai dati contra din pricina activitatii sale in zona ps ci sa "jurizati" in functie de priceperea sa in photoshop . Daca se pricepe si va lua designer si nu va fi activ in zona ps atunci va lua remove ,dar inainte de designer sa nu se tina cont de activitatea sa de la ps .
Reply


Messages In This Thread


Powered by MyBB All rights reserved
Developed with for FASTCS 2011 - 2024 FASTCS