REGISTER











[ANUNT]Designers Only
#1
Deci cum mulţi designeri au plecat,vreau să văd mai multă activitate din partea Voastră.Poate am să-l convig pe katalin să se intoarcă.
Până atunci mă bazez pe:
Gabitza
Daniel
Exstazy
Split.

Aş vrea mai muiltă activitate la Zona PS,care constă în: Postarea Tutorialelor.
Postarea La cereri Avatare/Semnături.
Postarea La cadourile primite.


Las Topicul Deshis pentru că vreau să aud părerile voastre,criticile şi ce să fie nou.
Mulţumesc.
Reply


Messages In This Thread


Powered by MyBB All rights reserved
Developed with for FASTCS 2011 - 2024 FASTCS